Pripojenie vašej webovej lokality k sprievodcovi Incomaker Analytics

Služba Incomaker Analytics Vám pomôže spravovať, analyzovať a merať Vaše webové stránky, aby ste čo najlepšie pochopili svojich zákazníkov a maximalizovali návratnosť investícií. Incomaker Analytics je podobná službe Google Analytics, ale poskytuje jedinečnú výhodu, pretože poskytuje podrobnejší prehľad o všetkých Vašich zákazníkoch. Ak v súčasnosti používate službu Google Analytics, nemusíte sa obávať, môžete súčasne používať aj službu Incomaker Analytics.
Ak používate niektorú z našich priamych integrácií e-shopu alebo pluginov, nemusíte Incomaker Analytics pripájať ručne. Je už súčasťou.
Tohto sprievodcu použite len vtedy, ak pripájate webovú lokalitu alebo blog, ktorý nepoužíva náš zásuvný modul.

Pripojenie k službe Incomaker Analytics

Svoju webovú stránku môžete jednoducho pripojiť k službe Incomaker Analytics. Stačí kliknúť na položku Kampane a potom vybrať možnosť Spustiť Incomaker Analytics.

Analytics

Získate úryvok kódu. Odporúčaný spôsob vloženia úryvku kódu Vášho zásuvného modulu je použitie nástroja Google Tag Manager.

Ak nepoužívate službu Google Tag Manager, môžete ju umiestniť do prvku svojej webovej stránky, ktorý je viditeľný na každej stránke. Kód Tracking Snippet môžete napr. umiestniť do kódu päty stránky.

Tracking snippets code

Po úspešnom pridaní Kódu sledovania vyberte položku Dokončiť. Vaša analytika bude teraz pripojená cez incomaker.